John A.W. BIRD : 3de zittingsperiode 

Fracties 

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Socialistische Fractie - Lid
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Lid

National parties 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Labour Party (Verenigd Koninkrijk)

Ondervoorzitter 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegatie voor de betrekkingen met Malta

Leden 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie externe economische betrekkingen
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EG-Malta
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EG-Malta
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Malta

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie verzoekschriften
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie milieubeheer,volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 15-01-1992 / 31-01-1994 : Delegatie in de Gemengde Parlamentaire Commissie EG-Oostenrijk
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie externe economische betrekkingen
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie in de Gemengde Parlamentaire Commissie EU-Oostenrijk