Bryan M.D. CASSIDY : 3de zittingsperiode 

Fracties 

  • 25-07-1989 / 30-04-1992 : Europese Democratische Fractie - Lid
  • 01-05-1992 / 18-07-1994 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid

National parties 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Conservative and Unionist Party (Verenigd Koninkrijk)

Leden 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie verzoekschriften
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegatie voor de betrekkingen met de Verenigde Staten
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met de Verenigde Staten
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Begrotingscommissie
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de Verenigde Staten
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de Verenigde Staten

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1989 / 28-09-1989 : Commissie externe economische betrekkingen
  • 28-09-1989 / 21-01-1991 : Politieke Commissie
  • 21-01-1991 / 14-01-1992 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
  • 15-01-1992 / 18-02-1992 : Commissie buitenlandse zaken en veiligheid
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met de republieken van het Gemenebest van Onafhankelijke Staten (GOS)
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie verzoekschriften
  • 28-01-1992 / 18-07-1994 : Subcommissie veiligheid en ontwapening
  • 18-02-1992 / 18-07-1994 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de republieken van het Gemenebest van Onafhankelijke Staten (GOS)
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de republieken van het Gemenebest van Onafhankelijke Staten (GOS)