Bryan M.D. CASSIDY : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid

National parties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Conservative and Unionist Party (Verenigd Koninkrijk)

Ondervoorzitter 

  • 30-01-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de Verenigde Staten
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met de Verenigde Staten
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met de Verenigde Staten

Leden 

  • 21-07-1994 / 18-09-1995 : Commissie buitenlandse zaken, veiligheids- en defensiebeleid
  • 21-07-1994 / 22-09-1995 : Subcommissie veiligheid en ontwapening
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met de Verenigde Staten
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de Verenigde Staten
  • 18-09-1995 / 15-01-1997 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 16-01-1997 / 30-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de Verenigde Staten
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie juridische zaken en rechten van de burger

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 01-09-1995 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 10-01-1996 / 15-01-1997 : Subcommissie monetaire zaken
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Subcommissie monetaire zaken