Gordon J. ADAM : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Socialistische Fractie - Lid

National parties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Labour Party (Verenigd Koninkrijk)

Ondervoorzitter 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie energie, onderzoek entechnologie
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie energie, onderzoek en tecnologie

Leden 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie Reglement en verzoekerschriften
  • 11-02-1985 / 09-03-1986 : Delegatie voor de betrekkingen met de Commissie van parlementsleden uit de EVA-landen
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegatie voor de betrekkingen met de Commissie van parlementsleden uit de EVA-landen
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met Noorwegen

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie voor het onderzoek van de geloofsbrieven
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Begrotingscommissie
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie verzoekerschriften
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Begrotingscommissie
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie Reglement, onderzoek geloofsbrieven en immuniteiten