Gordon J. ADAM : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Lid

National parties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Labour Party (Verenigd Koninkrijk)

Ondervoorzitter 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie onderzoek, technologische ontwikkeling en energie
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie onderzoek, technologische ontwikkeling en energie

Leden 

  • 21-07-1994 / 22-07-1994 : Commissie onderzoek, technologische ontwikkeling en energie
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie visserij
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met Rusland
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Rusland
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Rusland
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie visserij
  • 14-10-1997 / 30-11-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Rusland
  • 01-12-1997 / 23-02-1999 : Delegatie in de parlementaire samenwerkingscommissie EU-Rusland
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegatie in de parlementaire samenwerkingscommissie EU-Rusland

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie institutionele zaken
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Litouwen
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Begrotingscommissie
  • 14-10-1997 / 19-07-1999 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Litouwen