Niall ANDREWS : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Fractie van verenigde Europese democraten - Lid

National parties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Fianna Fáil Party (Ierland)

Leden 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Zuid-Amerika
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Zuid-Amerika

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1984 / 05-02-1986 : Commissie juridische zaken en rechten van de burger
  • 06-02-1986 / 20-01-1987 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie rechten van de vrouw