Bouke BEUMER : 3de zittingsperiode 

Fracties 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid van het bureau

National parties 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Christen Democratisch Appèl (Nederland)

Voorzitter 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid

Leden 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1989 / 12-10-1990 : Commissie milieubeheer,volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 12-10-1990 / 14-01-1992 : Commissie sociale zaken, werkgelegenheid en arbeidsmilieu
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie energie, onderzoek en technologie
  • 11-03-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met Zweden
  • 27-04-1992 / 18-07-1994 : Subcommissie monetaire zaken
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie in de Gemengde Parlamentaire Commissie EG-Zweden
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie in de Gemengde Parlamentaire Commissie EU-Zweden