Petrus A.M. CORNELISSEN : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 27-07-1994 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid
  • 28-07-1994 / 19-01-1997 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid van het bureau
  • 20-01-1997 / 19-07-1999 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid

National parties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Christen Democratisch Appèl (Nederland)

Voorzitter 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie vervoer en toerisme

Ondervoorzitter 

  • 30-01-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Australië en Nieuw-Zeeland
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met Australië en Nieuw-Zeeland
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met Australië en Nieuw-Zeeland

Leden 

  • 21-07-1994 / 22-07-1994 : Commissie vervoer en toerisme
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Midden-Amerika en Mexico
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Midden-Amerika en Mexico
  • 16-01-1997 / 30-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Australië en Nieuw-Zeeland
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie vervoer en toerisme

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie begrotingscontrole
  • 29-09-1994 / 12-10-1995 : Begrotingscommissie
  • 12-10-1995 / 15-01-1997 : Commissie regionaal beleid
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie regionaal beleid
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie begrotingscontrole