Efthymios CHRISTODOULOU : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 27-07-1994 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid
  • 28-07-1994 / 19-07-1999 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid van het bureau

National parties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Nea Dimokratia (Griekenland)

Leden 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Subcommissie monetaire zaken
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Bulgarije
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Subcommissie monetaire zaken
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Bulgarije

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Begrotingscommissie
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Begrotingscommissie