Jaak H.-A. VANDEMEULEBROUCKE : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 20-07-1994 : Fractie Europese Radicale Alliantie - Lid
  • 21-07-1994 / 14-10-1998 : Fractie Europese Radicale Alliantie - Penningmeester

National parties 

  • 19-07-1994 / 14-10-1998 : Volksunie (België)

Leden 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie sociale zaken en werkgelegenheid
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met de lid-staten van de ASEAN, Zuidoost-Azië en de Republiek Korea
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de lid-staten van de ASEAN, Zuidoost-Azië en de Republiek Korea
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Republiek Slowakije
  • 16-01-1997 / 14-10-1998 : Commissie werkgelegenheid en sociale zaken
  • 16-01-1997 / 14-10-1998 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Cyprus

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 19-07-1995 : Tijdelijke Commissie werkgelegenheid
  • 21-07-1994 / 14-09-1995 : Commissie buitenlandse zaken, veiligheids- en defensiebeleid
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie Reglement, onderzoek geloofsbrieven en immuniteiten
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Subcommissie veiligheid en ontwapening
  • 14-09-1995 / 15-01-1997 : Commissie landbouw en plattelandsontwikkeling
  • 23-04-1996 / 17-07-1996 : Tijdelijke enquêtecommissie communautair douanevervoer
  • 18-07-1996 / 13-03-1997 : Tijdelijke Enquêtecommissie communautair douanevervoer
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de lidstaten van de ASEAN, Zuidoost-Azië en de Republiek Korea
  • 16-01-1997 / 14-10-1998 : Commissie regionaal beleid
  • 16-01-1997 / 14-10-1998 : Commissie Reglement, onderzoek geloofsbrieven en immuniteiten
  • 16-01-1997 / 14-10-1998 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Roemenië
  • 14-10-1997 / 14-10-1998 : Delegatie voor de betrekkingen met de lidstaten van de ASEAN, Zuidoost-Azië en de Republiek Korea