P.(Phili) J. VIEHOFF : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Socialistische Fractie - Lid

National parties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Partij van de Arbeid (Nederland)

Leden 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie energie, onderzoek entechnologie
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie energie, onderzoek en tecnologie
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie regionaal beleid en ruimtelijke ordening
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie regionaal beleid en ruimtelijke ordening