Willem J. VERGEER : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 24-07-1984 / 05-04-1987 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Ondervoorzitter
  • 06-04-1987 / 24-07-1989 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid

National parties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Christen Democratisch Appèl (Nederland)

Leden 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie ontwikkelingssamenwerking

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Politieke Commissie
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Politieke Commissie