Heinz Oskar VETTER : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Socialistische Fractie - Lid

National parties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (Duitsland)

Leden 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie juridische zaken en rechten van de burger
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie juridische zaken en rechten van de burger

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie institutionele zaken
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Politieke Commissie
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie institutionele zaken