Peter B.R. VANNECK : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Europese Democratische Fractie - Lid

National parties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Conservative and Unionist Party (Verenigd Koninkrijk)

Ondervoorzitter 

  • 28-04-1987 / 24-07-1989 : Politieke Commissie

Leden 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Politieke Commissie
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegatie voor de betrekkingen met de Zuidaziatische landen
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegatie voor de betrekkingen met de Zuidaziatische landen
  • 21-01-1987 / 19-02-1987 : Commissie landbouw, visserij en Plattelandsontwikkeling
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met de Zuidaziatische landen
  • 20-02-1987 / 12-04-1987 : Politieke Commissie
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met de Zuidaziatische landen

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie energie, onderzoek entechnologie
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie energie, onderzoek en tecnologie