Maurizio VALENZI : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Communistische Fractie en geestverwanten - Lid

National parties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Partito comunista italiano (Italië)

Leden 

  • 11-02-1985 / 20-01-1987 : Commissie energie, onderzoek entechnologie
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegatie voor de betrekkingen met de Maghreb-landen
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegatie voor de betrekkingen met de Maghreb-landen
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie regionaal beleid en ruimtelijke ordening

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
  • 30-07-1984 / 09-10-1984 : Commissie regionaal beleid en ruimtelijke ordening
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Begrotingscommissie