Jean-Marie VANLERENBERGHE : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 20-03-1986 / 05-04-1987 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid
  • 06-04-1987 / 24-07-1989 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid van het bureau

National parties 

  • 20-03-1986 / 24-07-1989 : Union pour la démocratie française (Frankrijk)

Leden 

  • 12-09-1986 / 20-01-1987 : Commissie jeugd, cultuur, jeugd, onderwijs, vorlichting en sport
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met Canada
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Begrotingscommissie
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EEG-Turkije

Plaatsvervanger 

  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie sociale zaken en werkgelegeheid