François M.G.A.Ch.F. ROELANTS DU VIVIER : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 24-07-1984 / 09-03-1986 : Regenboogfractie: Federatie van Groen Alternatieve Europese Alliante, Agalev en Ecolo, Deense Volksbeweging tegen het lidmaatschap van de Europese Gemeenschap en de Europese Vrije Alliantie, binnen het Europese Parlement - Lid
  • 10-03-1986 / 03-12-1986 : Regenboogfractie: Federatie van Groen Alternatieve Europese Alliante, Agalev en Ecolo, Deense Volksbeweging tegen het lidmaatschap van de Europese Gemeenschap en de Europese Vrije Alliantie, binnen het Europese Parlement - Voorzitter
  • 04-12-1986 / 04-03-1987 : Regenboogfractie: Federatie van Groen Alternatieve Europese Alliante, Agalev en Ecolo, Deense Volksbeweging tegen het lidmaatschap van de Europese Gemeenschap en de Europese Vrije Alliantie, binnen het Europese Parlement - Voorzitter
  • 05-03-1987 / 24-07-1989 : Regenboogfractie: Federatie van Groen Alternatieve Europese Alliante, Agalev en Ecolo, Deense Volksbeweging tegen het lidmaatschap van de Europese Gemeenschap en de Europese Vrije Alliantie, binnen het Europese Parlement - Lid

National parties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Parti écologiste (België)

Ondervoorzitter 

  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming

Leden 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie milieubeheer,volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 11-02-1985 / 09-03-1986 : Delegatie voor de betrekkingen met de Maghreb-landen
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegatie voor de betrekkingen met de Maghreb-landen
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met de Maghreb-landen (Algerije, Marokko, Tunesië)
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met de Maghreb-landen (Algerije, Marokko, Tunesië)

Plaatsvervanger 

  • 11-09-1984 / 20-01-1987 : Commissie landbouw, visserij en voedselvooreiening
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie landbouw, visserij en Plattelandsontwikkeling