Nikolaos VGENOPOULOS : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 24-07-1984 / 27-12-1985 : Socialistische Fractie - Lid

National parties 

  • 24-07-1984 / 27-12-1985 : Panellinio Socialistiko Kinima (Griekenland)

Leden 

  • 26-07-1984 / 27-12-1985 : Commissie sociale zaken en werkgelegenheid
  • 12-02-1985 / 27-12-1985 : Delegatie naar de Gemengde Commissie Europees Parlament/Spaanse Cortes

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1984 / 27-12-1985 : Politieke Commissie