Jørgen Brøndlund NIELSEN : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 24-07-1984 / 12-12-1985 : Liberale en Democratische Fractie - Lid
  • 13-12-1985 / 24-07-1989 : Liberale en Democratische Fractie - Lid

National parties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Venstre (Denemarken)

Ondervoorzitter 

  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met Zweden, Finland, IJsland en de Noordse Raad

Leden 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie landbouw, visserij en voedselvooreiening
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegatie voor de betrekkingen met de Commissie van parlementsleden uit de EVA-landen
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegatie voor de betrekkingen met de Commissie van parlementsleden uit de EVA-landen
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie landbouw, visserij en Plattelandsontwikkeling

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie begrotingscontrole
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Begrotingscommissie
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Begrotingscommissie