Hans R. NORD : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 24-07-1984 / 12-12-1985 : Liberale en Democratische Fractie - Lid
  • 13-12-1985 / 13-05-1988 : Liberale en Democratische Fractie - Ondervoorzitter
  • 14-05-1988 / 24-07-1989 : Liberale en Democratische Fractie - Ondervoorzitter

National parties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Volkspartij voor Vrijheid en Democratie (Nederland)

Ondervoorzitter 

  • 25-07-1984 / 19-01-1987 : Europees Parlement
  • 25-07-1984 / 19-01-1987 : Bureau van het Europees Parlement

Quaestor 

  • 22-01-1987 / 24-07-1989 : Europees Parlement
  • 22-01-1987 / 24-07-1989 : Bureau van het Europees Parlement

Leden 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie institutionele zaken
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegatie voor de betrekkingen met de Oosteuropese landen
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegatie voor de betrekkingen met de Oosteuropese landen
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie institutionele zaken
  • 22-01-1987 / 24-07-1989 : Quaestoren

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Politieke Commissie
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie energie, onderzoek entechnologie
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie Reglement en verzoekerschriften
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie Reglement, onderzoek geloofsbrieven en immuniteiten