Tom NORMANTON : 1ste zittingsperiode 

Fracties 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Europese Democratische Fractie - Lid

National parties 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Conservative and Unionist Party (Verenigd Koninkrijk)

Ondervoorzitter 

  • 20-07-1979 / 20-01-1982 : Commissie voor energie en onderzoek
  • 21-01-1982 / 22-09-1982 : Commissie voor energie en onderzoek

Leden 

  • 23-09-1982 / 23-07-1984 : Commissie voor energie en onderzoek