Tom NORMANTON : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Europese Democratische Fractie - Lid

National parties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Conservative and Unionist Party (Verenigd Koninkrijk)

Leden 

  • 26-07-1984 / 26-07-1984 : Commissie institutionele zaken
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Begrotingscommissie
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met Turkije
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Begrotingscommissie
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EEG-Turkije

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Politieke Commissie
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Politieke Commissie