Egbert NITSCH : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 11-01-1988 / 24-07-1989 : Regenboogfractie: Federatie van Groen Alternatieve Europese Alliante, Agalev en Ecolo, Deense Volksbeweging tegen het lidmaatschap van de Europese Gemeenschap en de Europese Vrije Alliantie, binnen het Europese Parlement - Lid

National parties 

  • 11-01-1988 / 24-07-1989 : Bündnis 90/die Grünen (Duitsland)

Leden 

  • 08-02-1988 / 24-07-1989 : Commissie landbouw, visserij en Plattelandsontwikkeling
  • 07-04-1988 / 13-03-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met de lid-staten van de ASEAN, de Interparlementaire Organisatie van de ASEAN (AIPO) en de Republiek Korea
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met de lid-staten van de ASEAN, de Interparlementaire Organisatie van de ASEAN (AIPO) en de Republiek Korea

Plaatsvervanger 

  • 08-02-1988 / 24-07-1989 : Commissie regionaal beleid en ruimtelijke ordening