The Baroness ELLES : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 24-07-1984 / 05-04-1987 : Europese Democratische Fractie - Lid van het bureau
  • 06-04-1987 / 24-07-1989 : Europese Democratische Fractie - Lid

National parties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Conservative and Unionist Party (Verenigd Koninkrijk)

Voorzitter 

  • 20-02-1987 / 24-07-1989 : Commissie juridische zaken en rechten van de burger

Ondervoorzitter 

  • 25-07-1984 / 19-01-1987 : Europees Parlement
  • 25-07-1984 / 19-01-1987 : Bureau van het Europees Parlement

Leden 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Politieke Commissie
  • 21-01-1987 / 20-02-1987 : Politieke Commissie

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie juridische zaken en rechten van de burger
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Politieke Commissie