María Elena FLORES VALENCIA : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Socialistische Fractie - Lid

National parties 

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Partido Socialista Obrero Español (Spanje)

Leden 

  • 16-01-1986 / 20-01-1987 : Politieke Commissie
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Midden-Amerika en van de Contadoragroep
  • 21-01-1987 / 05-07-1987 : Politieke Commissie
  • 21-01-1987 / 05-07-1987 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Midden-Amerika en van de Contadoragroep