Bruno FRIEDRICH : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 24-07-1984 / 20-06-1987 : Socialistische Fractie - Lid

National parties 

  • 24-07-1984 / 20-06-1987 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (Duitsland)

Leden 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Politieke Commissie
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegatie voor de betrekkingen met Israël
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegatie voor de betrekkingen met Israël
  • 21-01-1987 / 20-06-1987 : Politieke Commissie

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1984 / 11-09-1984 : Commissie jeugd, cultuur, jeugd, onderwijs, vorlichting en sport
  • 02-10-1984 / 20-01-1987 : Commissie jeugd, cultuur, jeugd, onderwijs, vorlichting en sport