Diego NOVELLI : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 24-07-1984 / 30-01-1988 : Communistische Fractie en geestverwanten - Lid

National parties 

  • 24-07-1984 / 30-01-1988 : Partito comunista italiano (Italië)

Leden 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 21-01-1987 / 25-10-1987 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Midden-Amerika en van de Contadoragroep
  • 21-01-1987 / 30-01-1988 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 26-10-1987 / 30-01-1988 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Zuid-Amerika

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1984 / 19-12-1984 : Commissie regionaal beleid en ruimtelijke ordening
  • 17-01-1985 / 20-01-1987 : Commissie milieubeheer,volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 21-01-1987 / 30-01-1988 : Begrotingscommissie