Bruno FERRERO : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 31-01-1988 / 24-07-1989 : Communistische Fractie en geestverwanten - Lid

National parties 

  • 31-01-1988 / 24-07-1989 : Partito comunista italiano (Italië)

Leden 

  • 09-02-1988 / 13-03-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Zuid-Amerika
  • 13-06-1988 / 24-07-1989 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Zuid-Amerika

Plaatsvervanger 

  • 09-02-1988 / 24-07-1989 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
  • 09-02-1988 / 24-07-1989 : Begrotingscommissie