Guido FANTI : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Communistische Fractie en geestverwanten - Lid

National parties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Partito comunista italiano (Italië)

Ondervoorzitter 

  • 25-07-1984 / 19-01-1987 : Europees Parlement
  • 25-07-1984 / 19-01-1987 : Bureau van het Europees Parlement
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Europees Parlement
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Bureau van het Europees Parlement

Leden 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie institutionele zaken
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie jeugd, cultuur, jeugd, onderwijs, vorlichting en sport
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Midden-Amerika en van de Contadoragroep
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Midden-Amerika en van de Contadoragroep
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie institutionele zaken
  • 26-10-1987 / 13-03-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Midden-Amerika en van de Contadoragroep
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Midden-Amerika en van de Contadoragroep

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1984 / 29-07-1984 : Commissie regionaal beleid en ruimtelijke ordening
  • 20-12-1984 / 20-01-1987 : Commissie regionaal beleid en ruimtelijke ordening
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie jeugd, cultuur, onderwijs, vorlichting en sport