Sergio ERCINI : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 24-07-1984 / 05-04-1987 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid
  • 06-04-1987 / 24-07-1989 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid van het bureau

National parties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Democrazia cristiana (Italië)

Voorzitter 

  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Politieke Commissie

Leden 

  • 26-07-1984 / 19-04-1985 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan
  • 11-07-1985 / 20-01-1987 : Politieke Commissie
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1984 / 10-07-1985 : Politieke Commissie
  • 16-04-1985 / 20-01-1987 : Commissie institutionele zaken
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid