António Jorge de FIGUEIREDO LOPES : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 14-09-1987 / 15-09-1988 : Liberale en Democratische Fractie - Lid

National parties 

  • 14-09-1987 / 15-09-1988 : Partido Social Democrata (Portugal)

Leden 

  • 14-10-1987 / 15-09-1988 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 16-12-1987 / 15-09-1988 : Delegatie voor de betrekkingen met de Maghreb-landen (Algerije, Marokko, Tunesië)

Plaatsvervanger 

  • 14-10-1987 / 15-09-1988 : Begrotingscommissie