Konstantinos FILINIS : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 28-01-1985 / 16-02-1988 : Communistische Fractie en geestverwanten - Lid
  • 17-02-1988 / 24-07-1989 : Communistische Fractie en geestverwanten - Ondervoorzitter

National parties 

  • 28-01-1985 / 24-07-1989 : Elliniki Aristera (Griekenland)

Leden 

  • 11-02-1985 / 20-01-1987 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegatie voor de betrekkingen met Canada
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegatie voor de betrekkingen met Canada
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met Canada
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie regionaal beleid en ruimtelijke ordening
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met Canada

Plaatsvervanger 

  • 28-01-1985 / 20-01-1987 : Commissie landbouw, visserij en voedselvooreiening
  • 28-01-1985 / 20-01-1987 : Politieke Commissie
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie ontwikkelingssamenwerking