Manfred Artur EBEL : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid

National parties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Duitsland)

Leden 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie vervoer
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie vervoer en toerisme

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie regionaal beleid en ruimtelijke ordening
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie landbouw, visserij en voedselvooreiening
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie landbouw, visserij en Plattelandsontwikkeling