Barbara A. CASTLE : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 24-07-1984 / 05-04-1987 : Socialistische Fractie - Ondervoorzitter
  • 06-04-1987 / 24-07-1989 : Socialistische Fractie - Lid

National parties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Labour Party (Verenigd Koninkrijk)

Voorzitter 

  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met Malta

Ondervoorzitter 

  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegatie voor de betrekkingen met Malta

Leden 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie landbouw, visserij en voedselvooreiening
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegatie voor de betrekkingen met Malta
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie landbouw, visserij en Plattelandsontwikkeling

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Begrotingscommissie
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Begrotingscommissie