Gisèle BOCHENEK-FORRAY : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 24-07-1984 / 09-03-1986 : Socialistische Fractie - Lid van het bureau
  • 10-03-1986 / 24-07-1989 : Socialistische Fractie - Lid

National parties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Parti socialiste (Frankrijk)

Leden 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Politieke Commissie
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegatie voor de betrekkingen met de Masjrak-landen
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegatie voor de betrekkingen met de Masjrak-landen
  • 21-01-1987 / 13-09-1987 : Delegatie voor de betrekkingen met de Masjrak-landen (Egypte, Jordanië, Libanon, Syrië)
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Politieke Commissie
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met de Masjrak-landen (Egypte, Jordanië, Libanon, Syrië)

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1984 / 11-09-1984 : Commissie energie, onderzoek entechnologie
  • 12-09-1984 / 20-01-1987 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie ontwikkelingssamenwerking