Jean-Pierre ROUX : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 24-07-1984 / 31-03-1987 : Fractie van verenigde Europese democraten - Lid

National parties 

  • 24-07-1984 / 31-03-1987 : Rassemblement pour la République (Frankrijk)

Leden 

  • 26-07-1984 / 13-01-1987 : Commissie vervoer
  • 12-02-1985 / 31-12-1985 : Delegatie naar de Gemengde Commissie Europees Parlement/Parlementaire Vergadering van de Republiek Portugal
  • 14-11-1986 / 20-01-1987 : Commissie externe economische betrekkingen
  • 21-01-1987 / 31-03-1987 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie energie, onderzoek entechnologie