Rosario ROMEO : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 24-07-1984 / 12-12-1985 : Liberale en Democratische Fractie - Ondervoorzitter
  • 13-12-1985 / 16-03-1987 : Liberale en Democratische Fractie - Ondervoorzitter

National parties 

  • 24-07-1984 / 16-03-1987 : Partito repubblicano italiano (Italië)

Leden 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie regionaal beleid en ruimtelijke ordening
  • 21-01-1987 / 16-03-1987 : Commissie institutionele zaken

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie institutionele zaken