Robert COHEN : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Socialistische Fractie - Lid

National parties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Partij van de Arbeid (Nederland)

Leden 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
  • 27-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie institutionele zaken
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie ontwikkelingssamenwerking

Plaatsvervanger 

  • 27-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie externe economische betrekkingen
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie externe economische betrekkingen
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie institutionele zaken