Robert CHAMBEIRON : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Communistische Fractie en geestverwanten - Geestverwant

National parties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Parti communiste français (Frankrijk)

Leden 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Begrotingscommissie
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Begrotingscommissie
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie begrotingscontrole
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie juridische zaken en rechten van de burger
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie Reglement, onderzoek geloofsbrieven en immuniteiten
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie juridische zaken en rechten van de burger