Mark CLINTON : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid van het bureau

National parties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Fine Gael Party (Ierland)

Ondervoorzitter 

  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Europees Parlement
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Bureau van het Europees Parlement

Leden 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie landbouw, visserij en voedselvooreiening
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegatie voor de betrekkingen met de Verenigde Staten
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegatie voor de betrekkingen met de Verenigde Staten
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie regionaal beleid en ruimtelijke ordening
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie institutionele zaken
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie landbouw, visserij en Plattelandsontwikkeling
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie regionaal beleid en ruimtelijke ordening
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie institutionele zaken