José CABRERA BAZAN : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Socialistische Fractie - Lid
  • 06-07-1987 / 24-07-1989 : Socialistische Fractie - Lid

National parties 

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Partido Socialista Obrero Español (Spanje)
  • 06-07-1987 / 24-07-1989 : Partido Socialista Obrero Español (Spanje)

Ondervoorzitter 

  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met Oostenrijk

Leden 

  • 16-01-1986 / 20-01-1987 : Commissie sociale zaken en werkgelegenheid
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegatie voor de betrekkingen met Zwitserland
  • 21-01-1987 / 13-10-1987 : Commissie sociale zaken en werkgelegeheid
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met Zwitserland
  • 14-10-1987 / 24-07-1989 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid

Plaatsvervanger 

  • 14-01-1986 / 20-01-1987 : Commissie juridische zaken en rechten van de burger
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie juridische zaken en rechten van de burger