Angelo CAROSSINO : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Communistische Fractie en geestverwanten - Lid

National parties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Partito comunista italiano (Italië)

Ondervoorzitter 

  • 26-10-1987 / 13-03-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China

Quaestor 

  • 26-07-1984 / 19-01-1987 : Europees Parlement
  • 26-07-1984 / 19-01-1987 : Bureau van het Europees Parlement
  • 22-01-1987 / 24-07-1989 : Europees Parlement
  • 22-01-1987 / 24-07-1989 : Bureau van het Europees Parlement

Leden 

  • 26-07-1984 / 19-01-1987 : Quaestoren
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie vervoer
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Zuid-Amerika
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Zuid-Amerika
  • 21-01-1987 / 26-10-1987 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Zuid-Amerika
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie vervoer en toerisme
  • 22-01-1987 / 24-07-1989 : Quaestoren
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid