Esteban CAAMAÑO BERNAL : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Socialistische Fractie - Lid
  • 06-07-1987 / 24-07-1989 : Socialistische Fractie - Lid

National parties 

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Partido Socialista Obrero Español (Spanje)
  • 06-07-1987 / 24-07-1989 : Partido Socialista Obrero Español (Spanje)

Leden 

  • 16-01-1986 / 20-01-1987 : Politieke Commissie
  • 24-02-1986 / 20-01-1987 : Delegatie voor de betrekkingen met Malta
  • 21-01-1987 / 21-01-1988 : Delegatie voor de betrekkingen met Cyprus
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie landbouw, visserij en Plattelandsontwikkeling
  • 14-10-1987 / 24-07-1989 : Begrotingscommissie

Plaatsvervanger 

  • 14-01-1986 / 20-01-1987 : Commissie landbouw, visserij en voedselvooreiening
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie landbouw, visserij en Plattelandsontwikkeling