Elise C.A.M. BOOT : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 24-07-1984 / 08-09-1985 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid
  • 09-09-1985 / 05-04-1987 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid van het bureau
  • 06-04-1987 / 22-06-1989 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid
  • 23-06-1989 / 24-07-1989 : Niet-ingeschrevenen

National parties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Christen Democratisch Appèl (Nederland)

Voorzitter 

  • 11-02-1985 / 09-03-1986 : Delegatie voor de betrekkingen met de Oosteuropese landen
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegatie voor de betrekkingen met de Oosteuropese landen

Ondervoorzitter 

  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met de Oosteuropese landen - Groep I

Leden 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie regionaal beleid en ruimtelijke ordening
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie Reglement en verzoekerschriften
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie Reglement, onderzoek geloofsbrieven en immuniteiten
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie regionaal beleid en ruimtelijke ordening
  • 20-02-1987 / 24-07-1989 : Commissie verzoekerschriften

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie institutionele zaken
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie rechten van de vrouw
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie juridische zaken en rechten van de burger
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie juridische zaken en rechten van de burger
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie rechten van de vrouw