Bodil BOSERUP : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Communistische Fractie en geestverwanten - Penningmeester

National parties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Socialistisk folkeparti (Denemarken)

Ondervoorzitter 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie begrotingscontrole
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie Bregontingscontrole

Leden 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Begrotingscommissie

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1984 / 09-10-1984 : Commissie milieubeheer,volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 10-10-1984 / 20-01-1987 : Commissie energie, onderzoek entechnologie
  • 09-09-1985 / 23-04-1986 : Commissie landbouw, visserij en voedselvooreiening
  • 24-04-1986 / 20-01-1987 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Begrotingscommissie