Beate Ann BROOKES : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Europese Democratische Fractie - Lid

National parties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Conservative and Unionist Party (Verenigd Koninkrijk)

Leden 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie jeugd, cultuur, jeugd, onderwijs, vorlichting en sport
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegatie voor de betrekkingen met de Golfstaten
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegatie voor de betrekkingen met de Golfstaten
  • 21-01-1987 / 20-02-1987 : Commissie jeugd, cultuur, onderwijs, vorlichting en sport
  • 20-02-1987 / 24-07-1989 : Commissie regionaal beleid en ruimtelijke ordening

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie rechten van de vrouw
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie landbouw, visserij en voedselvooreiening
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie jeugd, cultuur, onderwijs, vorlichting en sport
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie rechten van de vrouw
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Politieke Commissie