Georges de BRÉMOND d'ARS : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 28-11-1994 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid
  • 29-11-1994 / 12-03-1997 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid van het bureau
  • 13-03-1997 / 30-06-1999 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid

National parties 

  • 19-07-1994 / 21-10-1995 : Union pour la démocratie française - Clubs Perspectives et Réalités (Frankrijk)
  • 22-10-1995 / 30-06-1999 : Union pour la démocratie française - Parti populaire pour la démocratie française (Frankrijk)

Leden 

  • 21-07-1994 / 19-07-1995 : Tijdelijke Commissie werkgelegenheid
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Hongarije
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Hongarije
  • 16-01-1997 / 30-06-1999 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 16-01-1997 / 30-06-1999 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Hongarije

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie landbouw en plattelandsontwikkeling
  • 12-09-1994 / 29-04-1996 : Subcommissie monetaire zaken
  • 29-05-1995 / 15-01-1997 : Commissie visserij
  • 16-01-1997 / 30-06-1999 : Commissie landbouw en plattelandsontwikkeling
  • 16-01-1997 / 30-06-1999 : Commissie visserij
  • 16-01-1997 / 30-06-1999 : Subcommissie monetaire zaken
  • 16-01-1997 / 30-06-1999 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Roemenië