Manuel CANTARERO DEL CASTILLO : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Europese Democratische Fractie - Lid

National parties 

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Coalición Popular (Spanje)

Ondervoorzitter 

  • 21-01-1987 / 05-07-1987 : Delegatie voor de betrekkingen met Joegoslavië

Leden 

  • 16-01-1986 / 20-01-1987 : Commissie jeugd, cultuur, jeugd, onderwijs, vorlichting en sport
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegatie voor de betrekkingen met de Oosteuropese landen
  • 21-01-1987 / 20-02-1987 : Commissie institutionele zaken
  • 20-02-1987 / 05-07-1987 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming