Alain CARIGNON : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 24-07-1984 / 19-03-1986 : Fractie van verenigde Europese democraten - Lid

National parties 

  • 24-07-1984 / 19-03-1986 : Rassemblement pour la République (Frankrijk)

Ondervoorzitter 

  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegatie voor de betrekkingen met Oostenrijk

Leden 

  • 26-07-1984 / 11-02-1985 : Commissie energie, onderzoek entechnologie

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1984 / 19-03-1986 : Begrotingscommissie