Jean-Pierre CASSABEL : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 01-07-1986 / 28-10-1987 : Fractie van verenigde Europese democraten - Lid

National parties 

  • 01-07-1986 / 28-10-1987 : Rassemblement pour la République (Frankrijk)

Leden 

  • 12-09-1986 / 20-01-1987 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
  • 21-01-1987 / 28-10-1987 : Commissie jeugd, cultuur, onderwijs, vorlichting en sport
  • 21-01-1987 / 28-10-1987 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Midden-Amerika en van de Contadoragroep

Plaatsvervanger 

  • 12-09-1986 / 20-01-1987 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
  • 21-01-1987 / 28-10-1987 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
  • 21-01-1987 / 28-10-1987 : Commissie Reglement, onderzoek geloofsbrieven en immuniteiten